Naprawa felg alufelg

Regeneracja felg
Sprawdz nas

Oferujemy profesjonalną naprawę felg aluminiowych!

Specjalizujemy się w tzw. trudnych przypadkach. Jeżeli odwiedziłeś wiele firm i nikt nie może Ci pomóc, przyjedź do nas na pewno pomożemy. Dzięki staraniom i doświadczeniu naszej kadry, jesteśmy jednym z najchętniej odwiedzanych serwisów w Bydgoszczy. Naprawa felg to dla nas żaden problem.

Regeneracja felg:

Usługa skierowana jest dla osób chcących odświeżyć lub odrestaurować stare, zniszczone lub zabytkowe felgi. Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w Bydgoszczy, świądczących takie usługi naprawy felg.

Prostowanie i naprawa felg:

Często z powodu niefortunnych zdarzeń na drodze, zdarza się nam uszkodzić felgę. W wielu przypadkach dochodzi do jej pęknięcia lub wygięcia. Nie zawsze musi się to kończyć wyrzuceniem felgi. Oferta skierowana jest dla osób, u których wymagana będzie naprawa felgi, prostowanie felgi lub spawanie felgi.

Komputerowe wywazanie kol:

Ważnym elementem układu jezdnego są koła. Powszechnie wiadomo, że felgi pojazdów szybkobieżnych muszą być precyzyjnie wyważone. Gwarancją tego jest komputerowe wyważanie kół. Poruszaj się bezpiecznie po Bydgoszczy, niewyważone koła wpływają na bezpieczeństwo jazdy!